Російські окупанти на в'їзді в Маріуполь розмістили блокпости зі снайперськими точками. Таким чином загарбники намагаються посилити контроль за в'їздом і виїздом з міста.
Про це повідомив Петро Андрющенко, радник мера міста.
Він припустив, що це наслідки провалу контрпартизанської діяльності ФСБ.
«Чергове посилення контролю окупантами. Тепер в'їзд в місто знов контролюється не просто мобільними блок-постами, але точками снайперів поруч. Навіть на початку окупації такого не було», — написав Андрющенко.
Як відомо, Маріуполь продовжує чинити спротив російській окупації. У місті регулярно з'являються синьо-жовті стрічки та намальовані літери «Ї», що стали символом спротиву українського народу окупації рф.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.