Надана Україні зброя швидко не змінить ситуацію на фронті — Пентагон

Американська розвідка вважає, що надана Україні зброя не зможе негайно змінити ситуацію на полі бою. Тому у Пентагоні дають «похмурі» прогнози щодо війни.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела у розвідці.

Повідомляється, що росія зробила висновки зі своїх помилок, які допустила на ранніх етапах. Тепер рф налагодила координацію повітряних і наземних атак, а також логістику на лініях фронту.

«США не очікують, що нові системи озброєння, нещодавно поставлені українським силам, включаючи систему залпового вогню HIMARS, негайно змінять ситуацію на полі бою», — йдеться у повідомленні.

Причинами цього є обмежена дальність дії реактивної системи залпового вогню та недостатня кількість ракет, які передали Україні.

Крім того, CNN стверджує, що російська армія вже знищила частину техніки, яку передали західні партнери, зокрема гаубиці M777.

Розвідка США прогнозує великі втрати живої сили і техніки з обох сторін.

Також у США впевнені, що війна остаточно перейшла до стадії виснаження. Росія хоче випробували Збройні сили України і рішучість НАТО.

Раніше міністр оборони Резніков повідомив, що перші РСЗВ HIMARS вже прибули в Україну. Їх передали в рамках нового пакету військової допомоги на $700 млн від США.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

США нададуть черговий пакет військової допомоги Україні на $450 млн