Надія для українців та символ страху для ворогів. 5 травня «Азов» відзначає свій День народження

У четвер, 5 травня, легендарному окремому загону спеціального призначення «Азов» виповнюється вісім років. 

Про це повідомили у маріупольській міській раді.

Бійців «Азову» весь світ знає, як незламних, сильних та стійких титанів. Це Герої, які продовжують чинити опір у Маріуполі, попри численні обстріли та бомбардування. 

«Вони вже стали потужним символом боротьби за незалежність, свободу, майбутнє України та всього світу. Але насамперед — це люди, які вірні своїй присязі та роблять неймовірне для захисту мільйонів родин.  Вони надихають нас швидше йти до перемоги та долати усі перепони. Ми молимося за них. Віримо у них. Сил вам, наші захисники та захисниці! Робимо усе, щоб вас врятувати. Маріуполь з вами, весь світ з вами. Головне — будьте!», — йдеться у повідомленні.

Що відомо про «Азов»

Окремий загін спеціального призначення «Азов» — підрозділ у складі військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії України.

Підрозділ було сформовано 5 травня 2014 року у Маріуполі з добровольців, спочатку як батальйон Патрульної служби міліції особливого призначення МВС України, у вересні 2014 року було розгорнутий у полк, у листопаді 2014 року переведений до складу Нацгвардії України.

Таким чином сьогодні виконується рівно 8 років з моменту створення «Азова».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Маріуполь зараз: що відбувається у місті 5 травня