Найменшій жертві окупантів виповнилось лише 23 дні — Офіс генпрокурора

За офіційними даними ювенальних прокурорів, від збройної агресії росії в Україні загинуло 243 дитини та 446 — поранено. Ще 145 — вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Найбільше дітей постраждало в Донецькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Запорізькій та Чернігівській областях.

«Серед загиблих від воєнних злочинів РФ 130 хлопчиків та 79 дівчаток, стать ще 34 дітей наразі встановити не вдалося. Наймолодшим загиблим дітям було 23 дні, півтора та три місяці», — розповіли в Офіс генпрокурора.

66 дітей загинули під час ворожих бомбардувань та обстрілів, 36 — розстріляли у цивільних автомобілях, на яких родини намагалися виїхати в безпечні місця, 17 — були вбиті прицільним пострілом військових РФ, 13 — загинули під час евакуації «зеленими коридорами», 6 — підірвалися від детонації бойових снарядів, 5 — померли, не дочекавшись медичної допомоги та під завалами.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Діти знайшли у пісочниці осколкову протипіхотну міну — ДСНС (відео)