Найстаріша жителька Європи подолала коронавірус за кілька днів до свого 117-річчя
Var-Matin

Найстаріша жителька Європи, 116-річна сестра Андре (уроджена Люсіль Рандон), одужала після коронавірусу.

Його діагностували у неї в будинку для літніх осіб у французькому Тулоні, коли зробили тест.

Симптомів сестра Андре не мала, тому, як кажуть представники закладу, навіть не одразу зрозуміла, що заразилася на підступну хворобу, пише Var-Matin.

Певний час жінці довелось провести на самоізоляції. І саме це стало стало найважчим для сестри Андре. Розповідають, що вона «не виявляла страху перед хворобою». Сестру Андре більше хвилювало не те, як вірус вплине на її організм, а чи доведеться їй змінювати свої звички. Водночас вона дуже переймалась за інших постояльців. 

Повідомляється, що в цьому будинку для людей похилого віку коронавірус виявили у 81 із 88 мешканців. Померло близько десяти.

Зараз сестра Андре вже отримала негативний тест і готується 11 лютого відзначити своє 117-річчя.

Люсіль Рандон народилася 11 лютого 1904 року. У 41 вона стала черницею і почала працювати у лікарні в місті Віші, де допомагала сиротам і людям похилого віку. З 1979 року вона жила в монастирі, а у 2009 році перебралась до будинку для літніх людей.

Сестра Андре є другою за віком людиною у світі серед тих, хто живе нині. Найстарішою є японка Кане Танака, що на рік старша за француженку. Танаці 2 січня 2021 року виповнилось 118.

Зафіксований рекорд довголіття, до речі, належить саме француженці. Жанна Кальман прожила 122 роки і 164 дні, з 1875 по 1997 рік.

Австрієць залишив €2 млн селу у Франції, де його сім’ю сховали від нацистів