404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
НАН не віддала Авакову корпус свого інституту

Президент Національної академії наук Анатолій Загородній відхилив прохання міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про передачу управлінню поліції лабораторного корпусу Інституту фізіології у Києві.

Про це повідомляє «Громадське».

Раніше у листі Аваков попросив Завгороднього передати для поліції лабораторний 16-поверховий корпус Інституту фізіології на Богомольця, 4 у Києві.

Інсайдер видання каже, що вчена рада інституту та президент академії відмовили міністру. Завідувач відділу сенсорної сигналізації Інституту фізіології Нана Войтенко розповіла, що 3 березня члени бюро президії НАН на своєму засіданні також вирішили відмовити МВС.

Академія наук «категорично не може позитивно відповісти на прохання Авакова», постановило бюро. Це рішення не можна оскаржити, оскільки президія — вищий орган управління Академії наук, додала Войтенко.

У цьому корпусі інституту знаходиться дуже багато обладнання, яке використовують не тільки ті відділи, які розташовані у цьому корпусі, а і весь інститут. Там є й Центр колективного користування. Його використовує вся Академія наук.

У НАН поскаржились, що Верховна Рада почала перевіряти співробітників академії. 2 березня вже зареєстрували проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії Ради «з питань розслідування фактів корупції, бездіяльності, доведення Національної академії наук України та її майнового комплексу до занепаду, а також втрати державних коштів, майна та земель, що належать НАН».

Автор проєкту — депутат від «Слуги народу» Арсеній Пушкаренко.

«Якщо вони будуть далі наполягати, щоб ми передали корпус, то ми будемо підіймати міжнародний резонанс. Тому що ми виконуємо міжнародні гранти і ми не можемо підводити наших партнерів з Єврокомісії, ми виконуємо також гранати Національного інституту здоров’я США», — наголосила Войтенко.

Хвороби внутрішніх органів. Арсену Авакову сподобалося приміщення Інституту фізіології НАНУ
МВС хоче забрати будівлю в Інституту фізіології НАН. Міністерство планує розмістити там особовий склад — ЗМІ