Нардеп дорікнув міністру охорони здоров’я, що той пішов на лікарняний після чуток про його відставку
Максим Степанов

В офісі президента України й Кабінеті Міністрів погодили відставку Максима Степанова, міністра охорони здоров'я. Про це заявляють нардеп Ярослав Железняк і волонтерка Оксана Сухорукова. Офіційно інформацію поки не підтверджують.

Про консенсус у Кабміні щодо звільнення міністра розповіли в соцмережах депутат від «Голосу» Железняк та волонтерка Сухорукова, яка 13 листопада брала участь у нараді в ОП.

Депутат написав у своєму Telegram-каналі, натякаючи на Степанова, що міністр пішов на самоізоляцію після того, як не зміг знайти голоси на свою підтримку серед колег.

Парламентар розповів, що 13 листопада у Кабміні підписали документ про початок процесу звільнення міністра. Після цього Степанов, за версією нардепа, почав екстрено шукати голоси проти власної відставки.

Ані прізвища міністра, ані назву міністерства, яке той очолює, нардеп не називає, але уточнення про лікарняний з 13 листопада може вказувати на Степанова.

Крім того, 13 листопада в Офісі президента України провели зустріч з волонтерами, аби обговорити питання COVID-19 в Україні. Зокрема, радилися щодо того, як владі далі реагувати на пандемію.

Сухорукова, яка була однією з учасниць зустрічі, вважає, що «карантин вихідного дня» не допоможе й доведеться вводити жорсткий локдаун, бодай ненадовго. «Поки триває боротьба за крісло міністра охорони здоров'я, а вона триває, поки ідуть перемовини за голоси, за кандидатури від різних політсил, люди задихаються в лікарнях» — заявила волонтерка.

За її словами, на той момент, коли волонтери перебували в ОП, рішення про звільнення Степанова вже було схвалене.

Остаточне рішення про обрання міністрів схвалює Верховна Рада України. Відповідного законопроєкту на сайті парламенту на момент публікації цієї новини немає. Офіційна інформація від Кабміну та Степанова також відсутня.

Степанов: «Колапс настав би ще у липні, якби не локдаун і нарощування потужностей медичної системи»