«Нас щодня обстрілюють»: мер Миколаєва розповів про життя міста під обстрілами

Ситуація у Миколаєві погана і через постійні обстріли росіян загинуло 111 людей. 

Про це Олександр Сєнкевич, мер Миколаєва розповів у інтерв'ю «Радіо Свобода».

«Ситуація загалом дуже погана. Нас щодня обстрілюють. Загалом у нас на сьогодні загинуло 111 людей. Одна з них — дитина. Також поранено у нас 502 особи, з них — 6 дітей (станом на 21 червня — Прим. Ред.).Обстрілюють нас майже кожного дня різними типами снарядів. Десь 80% цих снарядів — це снаряди касетного типу. Тобто реактивні системи залпового вогню типу «Смерч» чи «Ураган»», — говорить Сєнкевич.

Він порекомедував жителям виїзжати з міста.

«Всім, хто хоче залишитись живим, бо невідомо, коли це все закінчиться. На сьогодні, за нашими підрахунками, з 480 тисяч жителів Миколаєва, які були до війни, в місті залишилось близько 230 тисяч», — сказав мер Миколаєва.

Він рекомендує людям не повертатися до Миколаєва, доки українські захисники не відсунули ворога далі до Херсона або навіть Криму.

За його словами, місто обстрілюють з Херсонської області, тому неможливо завчасно запустити сирену через невелику відстань між містами.

Сирена часто вмикається вже після того, як вибухають снаряди.

Також ворог обстрілює Миколаїв високоточними ракетами. Ними користувалися, коли стріляли у військові об’єкти і облдержадміністрацію.

Пізніше Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА повідомив, що ситуація за місяць фактично не змінилася і Сєнкевич рекомендує виїжджати тим, хто має таку можливість. 

Кім додав, що навпаки українські сили мають успіх на миколаївському напрямку: «Причин для паніки немає».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Ворог вдарив по Миколаєву сімома ракетами — очільник ОВА Кім (оновлено)