Національний банк України 11 липня ввів у обіг пам’ятні монети «В єдності — сила», присвячені єднанню у боротьбі проти росії та міжнародній підтримці.
«Ми щиро вдячні за підтримку нашим міжнародним партнерам та прагнемо увіковічнити їх зусилля і нашу вдячність у пам’ятних монетах, які ми сьогодні з радістю презентуємо. Вони символічно присвячені силі єдності країн світу, яка всупереч масштабам загрози здатна захистити життя, свободу і справедливість», — зазначив Олексій Шабан, заступник голови НБУ.
Пам'ятні монети започатковують нову серію «Безсмертна моя Україно». На аверсі у центрі розміщений тризуб, а на реверсі прапори 15 країн, які допомагають Україні в боротьбі з рф: США, Велика Британія, Польща, Канада, Естонія, Литва, Латвія, Італія, Швейцарія, Чехія, Швеція, Нідерланди, Німеччина, Франція, Японія.
Монети номіналом 10 грн виготовлено зі срібла, а номіналом 5 грн — з нейзильберу.
Нагадаємо, у Штатах випустили срібні інвестиційні монети з дизайном, де зображено українські національні символи.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.