На Алясці ведмідь «вкусив» жінку за попу з вигрібної ями
Peninsula Clarion

На Алясці стався, очевидно, унікальний випадок: на туристку в туалеті напав ведмідь з вигрібної ями. Жінка відбулася переляком і невеликим пораненням, повідомляє The Guardian.

13 лютого Шеннон Стівенс разом з братом Еріком поїхала на снігоходах, щоб відпочити в юрті в диких умовах на південному сході Аляски.

На місці, вже в сутінках, жінка пішла в обладнаний поруч з юртою туалет, села на унітаз… але тут же схопилася й закричала. Адже щось «вкусило» її за попу.

На крик прибіг Ерік і побачив, що Шеннон поранена. Брат з сестрою вирішили, що напала білка або норка, але все-таки вирішили перевірити. Взяли ліхтар, зайшли до туалету, відкрили кришку унітазу й побачили морду ведмедя. Він дивився на людей прямо з отвору.

«Я закрив кришку так швидко, як тільки міг. Сказав, що там внизу ведмідь, і потрібно забиратися звідси. Ми швидко побігли назад до юрти», — розповів Ерік.

Уже в юрті Шеннон змогла обробити рану, яка виявилася не важкою. На ранок брат з сестрою помітили довкруж ведмежі сліди. «Я вважаю, що це, напевно, не такий вже й поганий варіант для маленького барлогу», — пожартувала згодом американка.

Біолог з відділу охорони дикої природи Аляски Карл Кох припустив, що в туалеті сидів чорний ведмідь. Схожу тварину бачили раніше на цій території. За словами вченого, рік видався мізерним на харч, і ведмеді, які не набрали достатньо жиру, можуть залишати барліг передчасно. Тому фахівець в диких умовах із собою в усі сезони носить газовий балончик, розрахований на відлякування ведмедів.

Кох підозрює, що ведмідь не вкусив Шеннон, а тільки вдарив лапою: «Вона (постраждала) може бути єдиною людиною на Землі, з якою коли-небудь траплялося подібне».

Поліцейських переплутали зі стриптизерами. У Аргентині громадяни влаштували секс-вечірку у розпал карантину