Американський бренд спортивного одягу Nike підписав контракт із 12-річним британським ілюстратором Джо Вейлом, відомим як Doodle Boy. Підліток працюватиме з брендом над «деякими спеціальними проєктами».
Про це повідомляє
«Ми раді підтвердити, що Джо тепер є частиною родини Nike. Це дозволить об’єднати його талант і любов до спорту, щоб надихати інших робити те, що їм подобається», — зазначили в агентстві Loveblood Creative, до складу якого входить Вейл.
Юний художник намалював ілюстрацію туру принца Вільяма та герцогині Кембриджської Кетрін королівським поїздом у грудні 2020 року.
З того часу Вейл ілюстрував дитячі книги, прикрашав лікарні та ресторани.
У 2021 році Джо мав першу персональну виставку в галереї Soden Collection у його рідному місті. 2022-го також вийде дитяча книга з ілюстраціями підлітка під назвою «Гра в булочки» (Game of Scones).
Що відомо про хлопчика
Джо Вейл живе з родиною у місті Шрусбері. Найбільше він любить малювати іншопланетян, монстрів та їжу.
Хлопець вигадав таких персонажів, як «Черепаха, що молиться», «Крутий пес» і «Дитина з рюкзаком».
Ілюстратор має власний
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у