Німеччина спростила умови в’їзду для туристів з України. Що потрібно знати
Getty Images

З 9 січня Німеччина виключить Україну зі списку країн з підвищеним ризиком зараження коронавірусом.

Про це повідомляє DW.

Україна перебувала в цьому переліку з 10 жовтня 2021 року. В'їзд дозволявся за наявності повної вакцинації або у разі гострої потреби. Також перед в’їздом в Німеччину потрібно було реєструватися на спеціальному сайті.

Нещеплені були зобов’язані залишитись на ізоляції протягом 10-ти днів. Вийти з карантину можна було лише за п'ять днів після приїзду за результатами негативного тесту.

З 9 січня ці правила для туристів з України не діятимуть. Залишаться лише загальні правила для в’їзду в країну — негативний тест на COVID-19, сертифікат про вакцинацію чи одужання від коронавірусу.

Наразі на онлайн-мапі МЗС Україні нових правил вʼїзду ще немає.

Втім, з 28 грудня в Німеччині посили карантин. Невакциновані мешканці можуть приймати у себе до двох гостей, вакциновані — до 10. 

Клуби та дискотеки залишаються закритими. Великі національні події відбуваються без глядачів, зокрема це стосується футбольних матчів.

До театрів, кінотеатрів, ресторанів і магазинів не першої необхідності наразі пускають лише вакцинованих або тих, хто одужав від COVID-19.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Жодних ресторанів та кіно. Макрон пообіцяв ускладнити життя невакцинованим французам