404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Німецька поліція розігнала заборонену демонстрацію противників жорсткого карантину
Getty Images

Німецька поліція втрутилася в суботу у демонстрацію противників заходів із подолання коронавірусу в місті Бремен на півночі країни. Протести заборонив найвищий суд країни.

Конституційний Суд Німеччини підтримав попередні рішення нижчих судів, які вже відмовили в дозволі 20 000 демонстрантів зібратися в центрі міста Бремен, повідомляє Reuters.

Однак сотні людей все ж зібралися, деякі з них є противниками урядових заходів щодо коронавірусу, інші — учасники контрдемонстрації.

Поліція Бремена повідомила у Twitter, що намагається роз'єднати групи та «розірвати» заборонені збори, а також закликає людей носити маски для обличчя.

Минулого місяця поліція застосувала водомети та сльозоточивий газ, намагаючись розсіяти тисячі протестуючих у Берліні, розгніваних карантинними обмеженнями.

Хоча більшість німців приймають останній «м’який локдаун», який має приборкати другу хвилю коронавірусу, критики кажуть, що заходи загрожують громадянським правам.

Керівник агентства охорони здоров'я Німеччини заявив у четвер, що успіх країни у боротьбі з першою хвилею пандемії в березні та квітні призвів до того, що багато людей сумніваються у тяжкості вірусу або навіть у його існуванні.

Хоча щоденна кількість заражень перестає зростати настільки різко, як раніше, кількість випадків захворювання трималася на високому рівні. Німеччина повідомила в середу про найвищий показник смертності протягом одного дня з початку пандемії.

У суботу кількість підтверджених випадків коронавірусу в Німеччині зросла на 23 318 до 1 153 556, згідно з даними Інституту інфекційних хвороб імені Роберта Коха, тоді як кількість загиблих зросла на 483, до 18 517.

Канцлер Ангел Меркель та керівники земель домовилися в середу продовжити обмежувальні заходи, які включають закриття ресторанів та готелів та обмеження приватних зборів до п'яти людей з двох домогосподарств до 10 січня.

Герд Ландсберг, керівник асоціації, що представляє німецькі міста та райони, заявив виданню Handelsblatt, що плани пом'якшення правил під час Різдва та Нового року, можливо, доведеться переглянути, якщо вірус продовжить швидко поширюватися.

Міністр охорони здоров'я Єнс Шпан передбачив, що Німеччина зможе отримати 11 мільйонів доз вакцини Pfizer / BioNTech до кінця березня. Він повідомив про це порталу новин T-online, додавши, що очікує масових щеплень до наступного літа.

Німеччина планує податкову знижку до €600 для людей, які працюють з дому під час пандемії