404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Німецькі екологи подали позов проти «Північного потоку-2»
Getty Images

Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) подала позов до адміністративного суду Гамбурга проти будівництва газогону  «Північний потік-2».

Про це повідомляє NABU.

«Єдиний спосіб обмежити шкоду Балтійському морю це звернутися до суду», — йдеться у повідомленні.

«Північний потік-2» безпосередньо руйнує морську флору і фауну на дні площею понад 16 футбольних полів, зазначили в організації.

У квітні Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH) відхилило заперечення екологів щодо дозволу на будівництво останньої ділянки газопроводу, нагадали у NABU.

«Північний потік-2». Віцепрем’єр заявила, що безпека України «не вимірюється» в євро

У відомстві наголосили, що ділянка протяжністю близько 16,5 км проходить межею пташиного заповідника, а тому не має великого значення для деяких видів птахів, що зупиняються там для відпочинку.

Позов проти будівництва газопроводу в квітні в адміністративний суд Гамбурга подала також екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH).

Прессекретар BSH повідомив, що на час розгляду позовів двох природоохоронних організацій припиняється дія виданого відомством дозволу на будівництво останньої ділянки газопроводу.

Напередодні проєктна компанія Nord Stream 2 AG заявила, що станом на 31 березня укладено 2339 км (з 2460 км), або 95 % газопроводу «Північний потік-2».

Залишилося укласти близько 121 км (5 %) від загальної протяжності газопроводу, додали в Nord Stream 2 AG.

Chas News повідомляв, що Польща схвалила санкції проти суден, що будують «Північний потік-2».

У МЗС Німеччини проти зупинки будівництва «Північного потоку-2» через конфлікт в Україні