Німця, який голяка бігав за кабаном на березі озера, «увіковічнили» у пластиковій фігурці
Busch та Adele Landauer

Німецька компанія Busch випустила набір мініфігурок на пам'ять про смішний випадок, який стався минулого літа у Німеччині.

Тоді чоловік, який відпочивав на пляжі озера Тойфельзе, намагався наздогнати кабана, що викрав його ноутбук, повідомляє The Guardian.

Німець саме купався в озері, коли тварини знайшли в його речах піцу та з'їли. Потім кабан схопив його сумку та втік разом зі своїми дитинчатами. Однак чоловік все ж зміг наздогнати тварину та повернути своє.

Тоді його сфотографувала акторка Адель Ландауер, а світлини швидко стали вірусними. Чоловік сам дозволив опублікувати фото.

Тепер компанія Busch продає пластикові фігурки, які зображають героїв інциденту, за €13,99. Набір призначений для декорації іграшкової залізниці.

До нього входять фігурки чоловіка, кабана та двох матраців. Немає тільки дитинчат тварини на ошелешених відпочивальників.

Авторка світлини незадоволена випуском набору. За її словами, фото використали, щоб заробити грошей без її дозволу. Тим часом представник компанії заявив, що продаж фігурок йде добре.

У Сіднеї двох голих чоловіків врятували з кущів, куди їх загнав олень