«Нове дно журналістики»: у МЗС відреагували на репортаж французького TF1 із позицій рф

У Міністерстві закордонних справ відреагували на сюжет французького телеканалу TF1 із позицій військових рф на окупованих українських територіях.

«Репортаж TF1Info про те, що російські війська планують знищити ще більше міст на окупованих територіях України, пробиває нове дно журналістики», — написав у Twitter речник МЗС Олег Ніколенко.

За його словами, цим репортажем журналісти славлять так звану «могутність російської армії», чим паплюжать пам’ять тих, кого вбили окупанти.

Ніколенко додав, що французькі ЗМІ TF1 відвідали окуповані території, порушуючи закони України.

Нагадаємо, 15 червня французький телеканал TF1 оприлюднив репортаж, який відзняли на окупованих українськи територіях з боку росіян. У відео показали позиції окупантів, облаштування бліндажів, зброю. А військові рф розповіли, як вони використовують це проти ЗСУ.

Журналісти не згадали, що саме росія веде війну проти України, натомість вирішили показати те, як загарбники готуються до українського контрнаступу.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Огляд і спростування пропаганди за 8—14 червня