Нові карантинні обмеження. Кабмін заборонив масові заходи в школах і роботу музеїв
УНІАН

З 19 грудня в Україні діятиме низка нових обмежень для запобігання поширенню COVID-19. Про це повідомив Кабінет Міністрів 14 грудня.

Під нову заборону підпадають:

  • масові заходи (свята, концерти) в закладах освіти за участі дітей з більше ніж однієї групи чи класу та в присутності глядачів
  • святкові заходи, бенкети, майстеркласи, публічні події в закладах розваг і громадськго харчування
  • прийом відвідувачів у музеях та галереях, якщо в залі більше ніж одна людина на 10 квадратних метрів
  • релігійні заходи в приміщенні, за участі більше однієї людини на 5 квадратних метрів, і на вулиці – з дотриманням дистанції менше ніж 1,5 метри.

Також уряд затвердив анонсовану міністром охорони здоров’я Максимом Степановим зміну в обмеженнях для закладів харчування. Вони можуть працювати до 23:00, але мають завершувати розрахунки до 22-ї. З 23-ї до 7:00 ранку кафе та ресторани можуть продавати їжу з доставкою та на винос.

Ухвалені раніше обмеження, такі як заборона перебувати в громадських місцях без масок, проведення масових заходів з більше ніж 20 людьми та інші, продовжують діяти.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 9 грудня підтримав постанову про запровадження жорсткого карантину для боротьби з COVID-19 на період із 8 до 24 січня включно.

Одноразова допомога за карантин. Уряд приймає заявки від найманих працівників і ФОП з 14 до 31 грудня