Новим прессекретарем Зеленського стане ведучий новин телеканалу «Україна 24» — ЗМІ
УНІАН

Новим прессекретарем президента України Володимира Зеленського стане ведучий випусків новин телеканалу «Україна» 24 Сергій Нікіфоров.

Про це повідомляє видання «НВ».   

До кінця тижня прессекретаря гаранта повинні представити публічно, заявив співрозмовник ЗМІ. Раніше Нікіфоров працював медійником на європейському телеканалі Euronews.

Крім Нікіфорова, на пост прессекретаря Зеленського розглядають кандидатуру ексжурналіста Олександра Бондаренка. Юлія Мендель, яка працювала прессекретарем президента, зосередиться на роботі з іноземними ЗМІ.

Радник голови Офісу президента Михайла Подоляка каже, що серед причин відставки Мендель — вкрай жорсткий режим роботи з президентом і «феєрична атака» хейтерів.

В ОПУ обіцяли представити нового прессекретаря перед Днем журналіста, який відзначається в Україні 6 червня. За інформацією «НВ», конкурс на  прессекретаря тривав близько двох місяців. Від самого початку було близько 70 претендентів.

На першому етапі майбутній спікер президента повинен був записати відеозвернення. На другому — залишилося близько 10 осіб. Вони пройшли кілька співбесід у голови Офісу президента Андрія Єрмака і відповідального за медіанапрям ОП Михайла Подоляка. Потім декілька фіналістів повинні були виконати завдання, як відповідати на критичні запитання журналістів. Після чого, фінальна співбесіда з двома кандидатами відбулася з Зеленським.

Конкурс на місце прессекретаря президента відбувся в закритій формі, щоб убезпечити кандидатів від атак і безпідставної критики з боку політичних опонентів та інших недоброзичливців, додає інсайдер ЗМІ.

Меркель поговорила з Зеленським і Путіним з нагоди 80-річчя нападу Гітлера на СРСР