404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Обвал криптовалюти. Маск заявив, що Tesla більше не продаватиме машини за біткоїни
Getty Images

Автомобільна компанія Tesla більше не продаватиме машини за біткоїни, оскільки видобуток криптовалюти погіршує екологічну ситуацію у світі.

Про це гендиректор компанії Ілон Маск розповів у Twitter.

Після заяви бізнесмен курс біткоїна впав більш ніж на 10%, акції Tesla також подешевшали.

Маск став найбільш високооплачуваним гендиректором у США

У лютому поточного року Tesla заявила, що придбала $1,5 млрд цифрової валюти. Проте 13 травня у компанії переглянули свою позицію.

«Ми стурбовані швидким зростання використання викопного палива для видобутку біткоїнів та операцій з ними, особливо вугілля, яке має найгірші показники щодо викидів серед усіх видів палива... Криптовалюта — це гарна ідея... але вона не може обходитись так дорого для навколишнього середовища», — написав Маск у соцмережі.

За його словами, компанія продаватиме машини за біткоїни лише, коли «майнінг» почне використовувати альтернативні джерела енергії. Аналітики ринку вважають, що у такий спосіб Tesla намагається заспокоїти інвесторів, які занепокоєні змінами клімату.

«Екологічне, соціальне та корпоративне управління (ESG) зараз є основною мотивацією для багатьох інвесторів. Tesla як компанія орієнтована на чисту енергетику, може захотіти працювати краще в ESG», сказала у коментарі ВВС Джулія Лі з Burman Invest.

Ілон Маск зізнався, що у нього синдром Аспергера, а також обвалив Dogecoin