404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Очільник Мінкульту проти намірів Степанова продовжити локдаун
УНІАН

У Міністерстві культури та інформаційної політики виступили проти ідеї голови МОЗ Максима Степанова щодо продовження жорсткого карантину після 24 січня.

Про це написав у своєму Telegram керівник Мінкульту Олександр Ткаченко.

«Жорсткий карантин почався лише п’ять днів тому. А Максим Степанов вже виступив із заявою продовжити локдаун в Україні після 24 січня. Перед тим, як приймати такі рішення, хочу запитати у колеги — чи не зарано із висновками?» — цікавиться Ткаченко.

Він просить надати конкретні факти, які є підставами для подовження карантину. Політик нарікає, що  «інакше це стане вирішальним ударом по сфері культури та креативних індустріях», які суворо дотримуються вимог обмежень. І загалом ударом по всьому малому і середньому бізнесу.

«Якщо така дискусія буде піднята на уряді, за таких умов — МКІП її не підтримає», — резюмував Ткаченко.

Жорсткий карантин в Україні

9 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення про введення посилених карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня включно. У цей період забороняється робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки і замовлень з собою).

Також не працюють кінотеатри, фітнес-клуби, спортивні зали, басейни, театри.

Забороняється відвідування навчальних закладів, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів. Одночасно працює громадський транспорт.

Днями Степанов заявив, що жорсткий карантин є стратегічним кроком: через сезонне збільшення кількості хворих на грип та стабільно велику кількість інфікованих COVID-19 в системі охорони здоров'я України могли б виникнути проблеми, але посилений карантин з 8 по 24 січня допоможе впоратися з навантаженнями.

Сhas News писав, що уряд заборонив під час посиленого карантину.

Напередодні мер Тернополя заявив, що його «змушують закрити місто» на карантин.

Як наслідки карантину, мінекономіки прогнозує падіння ВВП у першому кварталі на 3%.

Якщо вакцинація буде неефективною, уряд продовжуватиме жорсткі обмеження.

У МОЗ хочуть продовжити жорсткий карантин