Один з найдорожчих контрактів в історії телебачення. «Південний парк» продовжили на шість сезонів

Творці культового американського мультсеріалу South Park Трей Паркер і Мет Стоун підписали контракт на продовження шоу до 30 сезону. Він коштував компанії ViacomCBS $900 млн. Ця угода стала однією з найдорожчих за всю історію телебачення.

Про це повідомляє Bloomber.

Проєкт триватиме ще щонайменше шість сезонів (до 2027 року), а також поповниться 14 повнометражними фільмами, в яких з'являться як старі, так і нові персонажі.

Перша повнометражна картина вийде наприкінці цього року на сервісі Paramount+. Згідно з угодою, в межах франшизи також створять нову відеогру і документальну стрічку.

Творці «Південного парку» шукають також професіоналів, що працюють із технологією deep fake, і які допомогли б їм у створенні ще не анонсованого повнометражного фільму.

Паркер і Стоун також отримали 50% прав на показ свого мультсеріалу в онлайн-сервісах. Їх частку оцінюють більше ніж у $1 млрд. 

Що відомо про культовий мультсеріал

«Південний парк» виходить на екрани з серпня 1997 року. Сатиричний мультсеріал до цього дня залишається найпопулярнішим телешоу телеканалу Comedy Central.

Серіал висміює недоліки американської культури та актуальні світові події, а також критикує безліч переконань та табу, часто вдається до чорного гумору.

Позиціонує себе як мультсеріал для дорослих.

Його час від часу вимагають заборонити або закрити у різних країнах світу.

Наприклад, у 2019 році з китайського сегмента інтернету зникли всі згадки про шоу після виходу серії про цензуру в країні.

Творці «Південного парку» тоді жартівливо вибачилися, заявивши, що теж більше люблять гроші, ніж свободу і демократію.

У Росії зробили попередження Disney через мультфільм з ЛГБТ-героєм