Офіс генпрокурора розслідуватиме «злив» інформації про підозру Яценку

Офіс генпрокурора розслідуватиме витік інформації про підозру колишньому першому заступнику голови правління Приватбанку Володимиру Яценку.

Про це пише генпрокурор Ірина Венедіктова на Facebook.

Вона зазначила, що хтось «злив» чіткі плани правоохоронців, і це стане темою окремого розслідування.

Коло осіб, що були проінформовані про кількість підозр, підписаних мною, дуже вузьке. Це не завадило пану, який працював першим заступником голови правління «Приватбанку», в якийсь дивовижний спосіб замовити чартерний рейс до Відня, перебуваючи в Дніпрі

Але правоохоронці таки приземлили літак у Борисполі.

Очільниця ГП розповіла, що особисто підписувала підозри колишнім топменеджерам «Приватбанку».

Також Венедіктова повідомила, що «тримає руку на пульсі» в декількох важливих справах, а детективи у них мають «під нажати» для «важливого результату найближчим часом». Генпрокурор подякувала за роботу колегам з НАБУ та САП.

Передісторія

У понеділок в аеропорту «Бориспіль» під Києвом посадили літак, на якому хотів втекти з країни експерший заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко.

Його підозрюють у привласненні майна.

Колишні топменеджери націоналізованого Приватбанку, які живуть в Австрії та Швейцарії, постійно приїжджають в Україну. Про це писав НВ. Зокрема, Яценко мандрує маршрутом ЖеневаВіденьУкраїна.

Яценко летів з України до Австрії на літаку компанії Коломойського «Роза Вітрів».

2 січня 2020 року Госпсуд Києва відкрив провадження за позовами низки екстопменеджерів та ексакціонерів Приватбанку про визнання недійсними договорів про придбання акцій, які були укладені в грудні 2016 року під час націоналізації банку. Серед позивачів є й Яценко, який володів міноритарним пакетом акцій фінустанови розміром 0,3%.

Фігурант справи «Приватбанку» намагався вилетіти з України на літаку Коломойського — Лещенко