Офіси, готелі та ресторани: СБУ арештувала майно генерала рф на 1 млрд грн (фото)

Служба безпеки заарештувала на Полтавщині майно російського генерал-полковника Валерія Капашина на понад 1 млрд грн. Він очолює федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї при міністерстві промисловості та торгівлі рф.

До списку заблокованих активів входять більше ніж 20 комерційних об’єктів, понад 3 тис. квадратних метрів житлової нерухомості та 17 земельних ділянок на території області.

Серед арештованого майна — будинок родини Капашина, готелі та ресторани преміум класу, а також офісні й торговельно-розважальні центри загальною площею майже 30 тис. м².

Заблоковане майно Капашина було оформлено на його доньку і зятя, які проживали в Україні, але напередодні повномасштабного вторгнення виїхали в росію і отримали громадянство рф.

В СБУ стверджують, що таким чином російський генерал використовував своїх родичів для легалізації коштів, які він одержував від корупційних схем у Москві.

Крім того, близькі Капашина використовували прибутки «сімейного» бізнесу для фінансування «інвестиційних» проєктів в рф і тимчасово окупованому Донбасі.

Під час обшуків за адресами офісних та житлових приміщень, які належать родині російського генерала, знайшли:

  • військову форму російського зразка;
  • заборонену радянську символіку і пропагандистську літературу рф;
  • сувенірну продукцію та нагороди, вручені Капашину у кремлі.

СБУ проводить розслідування за декількома статтями:

  • ч. 4 ст. 111- 1 (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора);
  • ст. 111-2 (пособництво державі-агресору);
  • ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму).

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ викрила підприємців, які поставили ЗСУ браковані міни на майже 270 млн грн (фото)