Окупанти хочуть привласнити АЗС на Херсонщині, щоб продавати там своє пальне (відео)
Unsplash

СБУ перехопила телефонну розмову між гауляйтером Генічеська Геннадієм Сиваком і так званим «радником голови» Криму Рустемом Німетуллаєвим.

Окупанти планують зайняти покинуті українські заправки та продавати на них завезене з півострова пальне.

«Если можно будет работать через заправки брошенные, сегодня же никто туда бензин не возит? Нет! Ну, по законам «спецоперации» можно пользоваться ими. Мы завозим, сливаем и продаем», — пропонує Німетуллаєв.

 
Окупаційна влада на Херсонщині «віджимає» приватний бізнес у місцевих підприємців

Окупаційна влада на Херсонщині «віджимає» приватний бізнес у місцевих підприємців Загарбники хочуть привласнити регіональні АЗС, щоб на них продавати завезене з Криму пальне. Про це свідчить телефонна розмова між «гауляйтером» Генічеська Геннадієм Сиваком і так званим радником «голови» Криму Рустемом Німетуллаєвим, яку вдалося перехопити СБУ. «…если можно будет работать через заправки брошенные, сегодня же никто туда бензин не возит? Нет! Ну, по законам «спецоперации» можно пользоваться ими. Мы завозим, сливаем, вот, и продаем», – пропонує Німетуллаєв. Генічеський «гауляйтер» охоче погоджується з пропозицією, але переймається щоб «бабло из под носа не увели…», бо не хоче залишитись без додаткового «заробітку». «Ну, надо же персонал… Ты же понимаешь в чем проблема?! Лавандос, как? То есть, мне нужно организовать инкассацию, аудит, чтобы они ничего не перли…» – каже колаборант. Тож ідеї «руZZкого міра» розраховані хіба що на глядачів росТБ, а самих загарбників та їхніх пособників цікавлять лише гроші. І українські території їм потрібні, щоб грабувати нашу країну у промислових масштабах. СБУ працює над тим, щоб притягнути злочинців до відповідальності. #СБУ #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Sunday, June 5, 2022

Сивак погоджується, хоча переймається тим, аби гроші не вкрали та хоче сам набрати персонал для роботи на захоплених АЗС.

«Ну, надо же персонал… Ты же понимаешь в чем проблема?! Лавандос, как? То есть, мне нужно организовать инкассацию, аудит, чтобы они ничего не перли…» — каже колаборант та роздумує, де організувати склад грошей.

Нещодавно СБУ публікувала телефонну розмову окупанта, який накрав в українському будинку магнітиків із холодильника.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупанти на Херсонщині знову їдять собак через проблеми із забезпеченням (фото)