Окупанти хочуть відкрити туристичний сезон на Арабатській Стрілці

Окупанти хочуть організувати туристичний сезон на Арабатській Стрілці у Херсонській області. Про це повідомляє омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, санаторії та бази відпочинку Криму наразі переповнені пораненими російськими військовими. Тому загарбними планують організувати для себе відпочинок у курортних місцях окупованої Херсонщини.

Місцевих підприємців змушують відкривати бази відпочинку, кав’ярні, магазини та «створювати безпечні й комфортні умови» для відпочивальників.

«Арабатська Стрілка межує з окупованим півостровом, який використовується агресором як військова база для нападу на материкову Україну. Буквально над головами «відпочивальників» будуть постійно пролітати винищувачі, військові гелікоптери, ракети, які несуть смертельну зброю», — наголосила Денісова.

Вона підкреслила, що такі дії порушують норми міжнародного гуманітарного права, зокрема, Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо мілітаризації тимчасово окупованого півострова, IV Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни, Європейську конвенцію з прав людини.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Колаборанти хочуть приєднати Херсон до росії без проведення «референдуму»