Окупанти маскують боєприпаси під «гуманітарну допомогу» — розвідка
ГУР

Українська розвідка повідомила, що після ударів ЗСУ окупанти на Херсонщині почали поставляти боєприпаси під виглядом «гуманітарної допомоги».

Зараз вже відомо про понад 20 «цивільних» вантажівок КамАз, які в'їхали в область, навантажені боєприпасами. Всі вони пофарбовані в білий колір із зображеними на дверях кабіни прапорами РФ та мають символіку політичної партії «Єдина росія».

Розвідка зазначає, що реальний вантаж цих автомобілів — боєприпаси ствольної артилерії та РСЗВ. Їх розміщують в цивільних закладах освіти та культури.

Також окупанти вводять обмеження для підрозділів, які розташовані в Херсоні. Наприклад, вони прибрали легкову та вантажну техніку з території Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Особовий склад живе на першому поверсі та в підвалі і пересувається лише у вечірній час.

Після масованих ударів з боку ЗСУ військовим першого та другого армійських корпусів ЗС рф заборонили перевозити техніку вдень та змушують маскувати транспорт.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупанти поскаржилися на нові удари ЗСУ по мостам на Херсонщині (відео)