Окупанти відкрили у Запорізькій області рекрутинговий центр для колаборантів — розвідка

У Бердянську для колаборантів російські окупанти відкрили рекрутинговий центр. Там будуть шукати зрадників, які займуться створення «масовки» на так званих «спонтанних акціях» на підтримку проведення референдуму.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Так, окупанти вважають, що створення рекрутингових центрів сприятиме зменшенню градусу незадоволення війною. Це також дозволить створити відповідну картинку у телевізорі для громадян рф. Зокрема — відмічено прибуття у Мелітополь російських фахівців для проведення піар акцій. 

«Робочий штаб даних представників відкрито у захопленому приміщенні магазину «Фокстрот». Крім цього, у Бердянську відкрито та працює рекрутинговий центр для бажаючих співпрацювати з окупаційною владою (колаборантів). Втім, бажаючих не багато, навіть незважаючи на серйозні «матеріальні стимули». З метою створення картинки для кремлівських телеканалів окупанти вимушені завозити «активістів» з території окупованого Криму», — розповіли у розвідці.

Там також додали, що окупанти продовжують завозити так звані «гуманітарні вантажі» з території рф. Умовами отримання «гуманітарки» або її грошової компенсації є участь у так званих «акціях підтримки» окупаційного режиму та надання особистих паспортних даних.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У росії випустили спеціальний довідник для зрадників і колаборантів в Україні — розвідка (фото)