«Енергоатом» повідомляє, що росіяни продовжують залякувати працівників Запорізької атомної електростанції.
15 червня один із представників окупантів з позивним «Волга» зібрав керівників структурних підрозділів ЗАЕС та заявив, що з 1 вересня станція перейде під повний контроль росії та «Росатома».
«Вчергове наголошуємо — ця заява не має жодного відношення до реальності, ніякого контролю за роботою ЗАЕС з боку ворожих формувань не буде. Запорізька АЕС працює і працюватиме в українській енергосистемі та відповідно до українського законодавства», — наголошують в «Енергоатомі».
Українців запевняють, що тимчасове захоплення ЗАЕС не означає її передачу країні-агресору.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.