Окупаційні війська поповнюють запаси крилатих ракет

Інтенсивність нічних ракетних обстрілів українських міст з боку російського агресора зменшується через використання майже всього їхнього запасу. Про це свідчаться дані Міністерства оборони України. 

«Для здійснення ракетних ударів по об’єктах в Україні російські загарбники використали майже весь боєзапас ракет комплексу «Калібр», що призначався для наступальної операції. На даний час противником проводиться поповнення запасів», – йдеться у повідомленні на Facebook.

Там також додали, що огляду на те, що протягом дня ворог не досяг суттєвих успіхів у просуванні, він зосередив зусилля на інженерному обладнанні своїх позицій.

В Міністерстві оборони США підрахували, що станом на 3 березня по території України було виконано 480 ракетних пусків.  Зокрема понад 230 ракет було запущено з мобільних пускових установок, які Росія доставила до України. Понад 160 - було запущено з Росії, понад 70 – з Білорусі. Ще 10 – з Чорного моря.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.