Олексій Чернишов очолив Нафтогаз України — ЗМІ

Кабінет Міністрів 3 листопада призначив ексміністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова головою правління Нафтогазу України.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на джерела, а також нардеп Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, 1 листопада Кабмін звільнив попереднього голову Нафтогазу Юрія Вітренка. Найімовірнішим кандидатом йому на заміну одразу називали Олексія Чернишова. 2 листопада він написав заяву на звільнення з посади міністра і 3 листопада її затвердила Верховна Рада.

Водночас, за даними LIGA.net, голова НАЗК Олександр Новіков направив листа до прем'єра Дениса Шмигаля, у якому вказав, що призначення Чернишова головою Натфогазу є незаконним.

Очільник антикорупційного агентства зазначив, що Кабінет міністрів, членом якого був Чернишов, тривалий час виконував функції загальних зборів та наглядової ради компанії Нафтогазу. Водночас норми закону «Про запобігання корупції» прямо забороняють чиновникам і держслужбовцям влаштовуватися на роботу в юридичні особи, якщо ці компанії підпадали під їхній контроль або нагляд. Заборона діє протягом року з моменту припинення ним функцій держави.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Нафтогаз» повідомив про дефолт за єврооблігаціями. Що це означає