Ольга Харлан здобула першу медаль для України на Олімпіаді 2024!
НОК

Ввечері в понеділок, 29 липня, фехтувальниця Ольга Харлан виграла першу медаль збірної України на Літній Олімпіаді 2024 в Парижі.

В індивідуальних змаганнях з фехтування на шаблях Харлан у двобої за третє місце перемогла Чой Су Йон із Південної Кореї (15:14) і здобула «бронзу»!

Зазначимо, що по ходу матчу до 15 очок українка програвала 5:11.

Перед «бронзовою» сутичкою Харлан в 1/16 фіналу перемогла Шіхомі Фукусіму з Японії, в 1/8  колішню росіянку Анну Башту, що нині представляє Азербайджан, у 1/4 — Анну Мартон з Угорщини, але у півфіналі поступилась француженці Сарі Бальзер.

Для 33-річної Ольги Харлан — це п’ята медаль на Олімпійських Іграх:

• Пекін-2008 — «золото» у складі команди;
  • Лондон-2012 — «бронза» в особистих змаганнях;
  • Ріо-де-Жанейро-2016 — командне «срібло» і індивідуальна «бронза»;
  • Париж-2024: «бронза» в особистих змаганнях.

Ольга Харлан за кількістю нагород усіх ґатунків повторила рекорд України, що досі належав плавчині Яні Клочковій. Також Харлан стала першою українкою, що вигравала медалі на чотирьох різних Олімпіадах.

Олімпіада 2024: де дивитися трансляції в Україні безкоштовно