Олімпіада-2022. Які результати показали українці 13 лютого та які країни увійшли до топ-10 медального заліку
Getty Images

У неділю, 13 лютого, українські спортсмени продовжили боротися за нагороди на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Наразі вже розіграно 65 комплектів медалей зі 109.

26 країн здобули хоча б одну нагороду, серед них 21 команда має «золото». Наша збірна, на жаль, поки не виборола жодної медалі.

Цього дня на старт вийшли сім представників України. Наші спортсмени виступили у двох видах спорту — бобслеї (жіночому монобобі) та біатлоні.

А змагання з лижної акробатики серед жінок перенесені на 14 лютого через погодні умови.

Загалом у дев'ятий день змагань на Іграх у Пекіні розіграли сім комплектів медалей у п'яти видах спорту.

Результати виступів українців у дев'ятий змагальний день Олімпіади-2022

Бобслей. Монобоб. Жінки. 1-й заїзд (Лідія Гунько  18 місце)

Бобслей. Монобоб. Жінки. 2-й заїзд (Лідія Гунько — 20 місце)

Біатлон. Гонка переслідування. 10 км. Жінки (Юлія Джима — 13 місце, Анастасія Меркушина — 25 місце, Ірина Петренко — 55 місце)

Біатлон. Гонка переслідування. 12,5 км. Чоловіки (Дмитро Підручний — 13 місце, Артем Прима — 18 місце, Антон Дудченко — 23 місце)

Фристайл. Жінки. Лижна акробатика. Кваліфікація (Ольга Полюк  Через погодні умови змагання перенесено на 14 лютого).

Топ-10 медального заліку

У загальному заліку змінився лідер. Ним стала Норвегія (9 золотих, 5 срібних, 7 бронзових). 9-те «золото» норвежцям принесла біатлоністка Марте Олсбю.

На друге місце спустилася Німеччина (8–5–1).

До топ-5 медальної таблиці Олімпіади також входять США (6–5–1), Нідерланди (6–4–2), Швеція (5–3–3).