Олімпіада-2024: Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули «срібло» у веслуванні на каное

У п'ятницю, 9 серпня, українки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібну медаль у веслування на каное-двійці на дистанції 500 м.

У фіналі Лузан та Рибачок​​​ стали другими, випередивши на останніх метрах дистанції команду Канади. Переміг дует з Китаю.

У своєму півфінальному заїзді українки фінішували третіми з результатом 1:55.62 хвилини, завдяки чому пробилися до фіналу.

Медаль Лузан та Рибачок​​​ стала одинадцятою для України на Олімпіаді-2024.

Станом на 14:00 п'ятниці у скарбничці «синьо-жовтих» — 11 медалей, три золоті, чотири срібні та чотири бронзові нагороди і 15-е місце у медальному заліку.

Україну на ХХХIII літній Олімпіаді представляють 140 атлетів, які виступають у 23 видах спорту. Ігри в Парижі триватимуть по 11 серпня.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Олімпіада-2024: розклад змагань українців 9 серпня