Операція на Бєлгородщині: NYT пише про незначні втрати російських добровольців (фото)

Рейд на територію Бєлгородської області здійснювався виключно силами добровольців з «Російського добровольчого корпусу» та легіону «Свобода Росії». Українські військові на територію рф не заходили. Про це пише  The New York Times із посиланням на високопоставленого українського посадовця.

За його словами, українські бійці виконували переважно допоміжну роль, захищаючи кордон у цьому районі на випадок російської контратаки. 

Співрозмовник видання також повідомив, що підрозділи, які брали участь в операції, зазнали втрат, але не настільки значних, щоб вплинути на їхню боєздатність. Він не надав інших подробиць.

Відзначимо, у міноборони рф 23 травня звітували, що нібито ліквідували понад 70 «диверстантів», 4 БМП та 5 позашляховиків. Там також опублікували фото та відео начебто знищених чи пошкоджених під час боїв бронеавтомобілей — трьох HMMWV, двох International MaxxPro, а також одного AMZ Dzik-2 та одного КРАЗ Кобра.

Два покинутих HMMWV біля КПП «Грайворон»

Водночас у «Російському добровольчому корпусі» заявив, що не зазнали втрат і натомість показали відео із захопленим російським БТР-82А. У легіоні «Свобода Росії» у свою чергу заявили, що «демілітаризували» мотострілецьку роту ворога та знищили кілька одиниць бронетехніки.

При цьому самі кремлівські пропагандисти опублікували фото знищених у селі Глотово двох російських військових вантажівок УРАЛ та протитанкової гармати М-12 «Рапіра».

Знищені російські УРАЛ та «Рапіра»

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Генштаб ЗСУ розповів про втрати ворога станом на 24 травня