Ощадбанк із 3 листопада офіційно очолив Сергій Наумов
УНІАН

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний 2 листопада 2020 року завершив свою каденцію на посаді, із 3 листопада банк очолює Сергій Наумов.

Про це Пишний та Наумов повідомили на своїх сторінках у Facebook.

«Я завершую свою каденцію, що тривала понад шість з половиною років, та передаю керівництво банком Сергію Наумову. Усі необхідні процедури, передбачені «Протоколом наступництва», завершені і новий керівник приступить до виконання обов’язків 3 листопада», — написав Пишний.

Тим часом Сергій Наумов подякував наглядовій раді банку за довіру, а Пишному — за «титанічні зусилля, адже за його керівництва колишня ощадкаса перетворилась на одного з лідерів банківської галузі, що успішно конкурує з «дочками» іноземних банків».

Наумов заявив, що для «відривання від минулого» Ощадбанку необхідна приватизація. Він збирається увести у капітал банку іноземного інвестора  — задля сучасних технологій та довіри до фінансового інституту. «Посилення конкурентних переваг та приватизація – такі пріоритети будуть у моєму порядку денному», — пояснив чиновник.

За його словами, чи не вперше за історію Ощадбанку передавання влади в ньому відбувається без конфліктів, цивілізовано, як у провідних міжнародних компаніях.

Наумов нагадав, що державні банки становлять зараз більше половини банківського сектора. «Вони мають унікальну можливість дати поштовх економічному зростанню. Це зараз і відбувається. Ощадбанк під моїм керівництвом продовжуватиме брати активну участь у подібних ініціативах, а також розвивати власні проєкти підтримки бізнесу», — додав він.

Передісторія

Нацбанк 22 вересня погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку за результатами розгляду пакету документів і співбесіди, проведеної правлінням НБУ.

Суд задовольнив клопотання Сергія Наумова та скасував свій вердикт про призупинення рішення наглядової ради «Ощадбанку» про визнання Наумова переможцем конкурсу на посаду голови правління банку.

Перемогу в конкурсі на голову правління Ощадбанку отримав голова «Піреус Банку» Сергій Наумов.

Результати першого конкурсу були скасовані через «непередбачувані зовнішні обставини», тому що в них перемагав чинний голова Ощадбанку Андрій Пишний.

Наумов раніше був головою «Укрсиббанку», а також головою «Правексбанку».

 

В НБУ прогнозують відновлення економіки у 2022 році