Особистий інформатор Стрєлкова проведе за ґратами 10 років — СБУ (фото)
Ігорь Гіркін (Стрєлков)

Суд засудив до 10 років в'язниці особистого інформатора колишнього лідера бойовиків «днр» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).

В СБУ повідомили, що саме за дорученням терориста зловмисник намагався виявити місця дислокації та маршрути переміщення українських військ в районі Слов’янська. Він також передавав ворогу локації місцевих держустанов та об’єктів критичної інфраструктури.

На колишнього «министра оборони «днр» чоловік вийшов через заборонену соцмережу «Одноклассники» після початку повномасштабного вторгнення. Там запропонував Стрєлкову свою «допомогу» у війні проти України.

Передачу закритих відомостей російський агент здійснював з власного акаунта електронної пошти у вигляді міток на електронних картах з детальним описом прилеглої місцевості.

Злочинця затримали у результаті спецоперації у прифронтових районах регіону у травні цього року.

За матеріалами СБУ суд визнав зловмисника винним за ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ затримала в Києві колаборанта, який працював на ворога у Сватовом