Павло Дуров, російський підприємець, засновник ВКонтакте і Telegram, у свій день народження поділився думками про недооцінені і переоцінені речі, на його погляд.
Про це він написав у своєму Telegram-каналі.
«Мені виповнилось 37 років, і я склав список з трьох недооцінених і семи переоцінених речей у житті», — написав Дуров.
Отже, на його думку, недооцінені:
- Сон. Сприяє зміцненню імунітету, творчості та психологічного благополуччя.
- Природа. Це середовище, в якому ми біологічно створені, щоб почуватися добре.
- Самотність. Бути наодинці дає свободу здійснювати духовні та інтелектуальні прориви.
Переоцінені, за версією Дурова:
- Великі міста. Є джерелами забруднення, злочинності та шуму. Добре мати доступ до їхніх ресурсів, але бажано жити за їх межами.
- Ресторани. Пропонують найповільніший та найменш ефективний спосіб харчування. Приготування їжі в домашніх умовах забезпечує більш здорове харчування та кращий контроль над інгредієнтами.
- Спека. Сонячна погода може не лише розслабляти, але й нести ризик розвитку раку та прискорити старіння. Низькі температури, навпаки, прояснюють дух, тіло та розум.
- Мода. Нескінченні прагнення відповідати постійно мінливим тенденціям — дорого і непотрібно. Зосередження уваги на зручному одязі спрощує життя та звільняє місце для важливих речей.
- Нерухомість. Купівля нерухомості часто обмежує вибір і є сумнівною інвестицією. Оренда дає більше свободи пересування та вивчення різних локацій.
- Соціальні медіа. Безперервний потік сміття, що завалює наш розум із соціальних мереж, зменшує наше щастя та творчі здібності. Відключення від цих інтернет-послуг — найкраще, що ми можемо зробити в будь -який день.
- Поради знаменитостей. Відомі люди часто дають необґрунтовані поради поза межами своєї компетенції. Для всіх важливих речей у житті найкраще спиратися на сувору науку та експертну думку.
Раніше Сhas News повідомляв, що хакери злили в мережу дані 1,5 млрд користувачів Facebook.
Збій у Facebook — не біда. Біда — це доба без світла. Історія блекауту в Нью-Йорку (фото)