404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Перед сезоном відпусток Болгарія оновила правила в'їзду для українських туристів

Міністерство охорони здоров’я Республіки Болгарія оновило умови в'їзду для громадян України.

Про це повідомляє консульський відділ посольства України в Болгарії у Facebook.

Для в'їзду до Болгарії українці мають надати один з трьох документів: сертифікат вакцинації, негативний тест на коронавірус або довідку про нещодавно перенесену коронавірусну хворобу.

Сертифікат про вакцинацію має підтверджувати, що турист отримав дві дози вакцини і з моменту введення останньої дози пройшло 14 днів.

Негативний тест на коронавірус потрібно робити за 72 години до в'їзду, у  разі ПЛР-тесту або за 48 годин до в'їзду, у разі тесту на антиген.

Також туристи можуть пред'явити позитивний результат тесту на коронавірус (ПЛР або антиген). Це стосується лише осіб, які перехворіли в період від 15 до 180 днів від зазначеної дати тестування.

Повідомляється, що за наявності одного з цих документів українці зможуть потрапити в країну з 1 червня по 31 липня. Дітям до 5 років робити документи не потрібно. 

Крім того, людям, які перебувають на території Болгарії транзитом і можуть це гарантувати, необов'язково надавати сертифікат про щеплення, негативний ПЛР-тест або позитивний тест на антитіла.

Болгарія почала приймати іноземних туристів з 1 травня 2021 року.

Грузія відкриває сухопутні кордони для туристів. Які умови в'їзду