Перегони гумових качечок. У США провели щорічну благодійну акцію (відео)
Sun-Times

У річці Чикаго пройшов заплив гумових качечок під назвою Chicago Ducky Derby, під час якого на воду спустили майже 70 тис. іграшок.

Про це повідомляє АР.

У благодійній акції міг взяти участь кожен бажаючий. Для цього потрібно було взяти на прокат гумову качку і відправити її на перегони. Звичайна качечка коштувала $5, крякаюча — $25.

Власник качки-переможця отримав у подарунок автомобіль. Ті, хто отримав друге і третє місце, отримали поїздку в Мексику та грошову винагороду.

Щоб качечки не розпливлися в різні боки, перегони проводять на обгородженій частині річки. Після змагань гумові іграшки ретельно виловлюють назад і використовують наступного року.

Що відомо про Chicago Ducky Derby

Такі перегони у Чикаго проводять щороку.

Щоправда минулого року було проведено двогодинний віртуальний фестиваль, який зібрав більше $400 тис. для Спеціальної Олімпіади в Іллінойсі.

Цього року Спеціальна Олімпіада в Іллінойсі також запропонує віртуальний фестиваль Chicago Ducky Derby для тих, хто не зможе побувати там. 

Під час цьогорічної акції організатори незвичайних перегонів зібрали $300 тис. на благодійність.

Гроші віддадуть некомерційні організації Special Olympics в Іллінойсі. Це міжнародна організація, яка організовує спортивні заходи для людей з порушеннями інтелектуального розвитку. Вона кожні 4 роки організовує також Спеціальні Олімпійські ігри.

Британський бренд випустив свічку, яка пахне, «як проблеми багатих людей»