Переговори та подарунок Зеленському: що робив Говард Баффет у Києві
Говард Баффет та Володимир Зеленський

8 червня до Києва приїхав Говард Баффет — американський бізнесмен, філантроп, син одного з найбагатших людей планети Воррена Баффета.

До столиці він, як і більшість високоповажних гостей, приїхав залізницею.

«Пан Говард виявився великим поціновувачем залізниць та привіз відповідний сувенір президентові», — розповіли в Укрзалізниці та опублікували спільне фото Баффета із провідниками поїзда.

Говард Баффет у Києві поїзд

У Києві філантроп зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Голова держави запропонував Баффету долучитися до проектів з відновлення систем іригації на Одещині, підтримки наших людей, розмінування та реформи шкільного харчування.

 

Разом з американським бізнесменом Говардом Баффетом обговорили допомогу, яка буде цінною для нашої держави. Запропонував долучитися до проектів з відновлення систем іригації на Одещині, підтримки наших людей, розмінування та реформи шкільного харчування. Дякую за зустріч та підтримку України!

Posted by Володимир Зеленський on Wednesday, June 8, 2022

Також Баффет подарував Зеленському свою зірку шерифа — у 2017 році бізнесмен склав присягу шерифа округу Мейкон у штаті Іллінойс, де він жертвував багато коштів на допомогу правоохоронним органам.

Подарунок Говарда Баффета Зеленському

67-річний Говард Баффет з 1992 року входить до складу ради директорів Berkshire Hathaway — великого холдінгу, який очолює його батько Воррен. Також він пожертвував багато мільйонів доларів на боротьбу з голодом у світі та створив власний благодійний фонд The Howard G. Buffett Foundation.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Україні потрібна зброя»: Дуда розповів, скільки танків Польща передала нашій країні