Перехоплено радіоперемовини, де російські командири наказують атакувати мирні міста

Британська компанія ShadowBreak Intl отримала у своє розпорядження величезну кількість записів радіопереговорів російських військ, що беруть участь у війні проти України. Частина з перехоплених розмов має прямі докази наказів російських командирів вести вогонь про мирних містах та об’єктах інфраструктури.

Про це компанія повідомляє на своїй сторінці в Twitter.  Компанія терміново шукає російськомовних волонтерів для розшифровки та подальшої публікації  великого масиву перехоплених перемовин. У майбутньому це може стати доказом військових злочинів РФ в Україні.   

ShadowBreak Intl(Комерційна компанія, що займається збором-перешкоджанню збору розвідданих та геопросторовою розвідкою) також відзначає, що армія агресора перемовляється практично без шифрування й часто використовує мобільні телефони. Це дає змогу давати точні координати українській артилерії для ударів по ворогу. Велика частина переговорів стосуються планів росіян щодо артобстрілів мирних населених пунктів, їхні запити про підтримку наземних частин із повітря, обговорення ударів по критично важливих об’єктах цивільної інфраструктури ракетами «Іскандер».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.