Перспектив для досягнення миру в Україні на горизонті не спостерігається — Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Ердоган не бачить на горизонті «обнадійливої ​​перспективи миру» в Україні.

Про це він заявив турецьким ЗМІ після повернення із Сочі, де зустрічався із російським диктатором володимиром путіним, пише турецьке видання Milliyet.

«Позиція Туреччини щодо війни, яка триває в Україні, є чіткою. З першого дня ми завжди захищали мир, діалог і дипломатію. Ми наполегливо працювали, щоб не допустити подальшого кровопролиття», — заявив Ердоган. 

За його словами, Анкара намагалася посадити протиборчі сторони за стіл переговорів, «замість того, щоб посилювати проблему та підливати масла у вогонь».

«На жаль, війна, яка почалася 1,5 роки тому, ще триває. На горизонті також немає обнадійливої ​​перспективи миру», — заявив Ердоган.

Він зазначив, що Туреччина готова виступати посередником у питаннях щодо обміну полоненими та ситуації навколо Запорізької АЕС. 

«Ми сподіваємося, що ця війна, яка завдала шкоди нашим двом сусідам і нашому регіону, завершиться справедливим і міцним миром на основі міжнародного права», — заявив Ердоган.

Нагадаємо напередодні російський диктатор володимир путін після переговорів із президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом не домовилися про відновлення «зернової угоди».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Путін спробує затягнути війну до президентських виборів у США, які відбудуться у 2024 році — CNN