«Підлетів, скинув боєприпас і танк розірвало». Окупант розповідає про роботу ЗСУ (відео)
СБУ

СБУ перехопила розмову окупанта та його матері, якій він розповів про роботу української контррозвідки. Росіянин ділиться враженнями від того, як військові знищили ударним дроном російський Т-72 і 15 загарбників одразу.

«Сьогодні таке шапіто було! О другій годині ночі 15 «двухсотих». Вони всі на танку дивилися кіно. Коротше, у вежу скинули, б..., дроном! Дроном, мама, дроном, це п...ц! Просто підлетіли, скинули боєприпас, і його розірвало, і всіх розірвало», — розповідає загарбник.

 
Військові контррозвідники СБУ знищили ударним дроном російський Т-72 і 15 загарбників

Військові контррозвідники СБУ знищили ударним дроном російський Т-72 і 15 загарбників. А окупант-очевидець вирішив розповісти матері про цю подію та деталі останніх хвилин життя росіян. І цю розмову також перехопили співробітники української спецслужби. – Мама, сегодня у нас такое шапито было! В два часа ночи 15 «двухсотых». Потому что они на танке смотрели все кино. Короче, в башню скинули, бл*, дроном! Дроном, мама, дроном, это п*здец! Просто подлетели, скинули боеприпас и его разорвало. І нічого додати про долю цих окупантів: приїхали в Україну, подивилися кіно, загинули… і самі потрапили в кінохроніку ювелірної роботи наших спеців. Працюємо далі заради Перемоги! Слава Україні 🇺🇦 Як все це відбувалось, дивіться у нашому відео ⬇️

Posted by Служба безпеки України on Sunday, July 24, 2022

За його словами, наступного дня товариші вбитих окупантів збирали лише їхні кістки. Не забуває росіянин розповісти і про успіхи армії загарбників на полі бою.

«Ми тут такої п...и отримуємо, е...ть...», — коротко коментує він.

Нагадаємо, що розвідка перехопила розмову окупанта з його матір'ю, якій він розповів про тероризування мирних українських сіл.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупанти поскаржилися на нові удари ЗСУ по мостам на Херсонщині (відео)