Після оприлюднення результатів розслідування, я вам багато зможу розказати — Клименко про трагедію у Броварах

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко прокоментував розслідування причин авіакатастрофи у Броварах, де у січні загинуло керівництво МВС.

Він зможе озвучити деталі після оприлюднення результатів розслідування, розповів глава відомства в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Я багато знаю. Я не хотів би зараз про це говорити особисто. Але я, повірте, після того, як будуть озвучені результати розслідування по цій катастрофі, я вам дуже багато зможу розказати, що зробило МВС, щоб таких трагедій більше не відбулося», — сказав Клименко.

За його словами, МВС, Нацполіція зібрали і передали усі матеріали до органів досудового слідства — ДБР, СБУ та Офісу генпрокурора, які мають встановити причину трагедії.

На питання, чому розслідування триває понад пів року, коли перші результати обіцяли за «місяць – півтора», Клименко відповів: «Це не до мене питання».

«Дивіться, я хотів би, щоб результати цього розслідування були озвучені. Як тільки відповідні правоохоронні органи і Офіс генпрокурора будуть готові це зробити, я думаю, вони це зроблять», — додав міністр.

Нагадаємо, авіакатастрофа за участю гвинтокрила Super Puma сталася 18 січня у Броварах. Гелікоптер, в якому перебував голова МВС Денис Монастирський, його заступник та державний секретар, упав на території дитсадка. Керівники міністерства загинули. СБУ розглядало три можливі причини падіння гелікоптера у Броварах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Що відомо про гвинтокрили Super Puma, один із яких розбився у Броварах