Плани на війну з Україною Росія затвердила ще в січні 2022 року — Міноборони (фото)

Міноборони України оголосило, що в його розпорядженні опинилися планувальні документи одного з підрозділів батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського Флоту РФ.

Серед них були робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці скритого управління, список особового складу тощо.

секретні документи РФ

В міністерстві заявляють, що згідно з отриманою інформацією, плануючі документи на війну з Україною затвердили ще 18.01.22. Військова операція запланована на 15 діб, а саме з 20.02. по 06.03.

Немає опису світлини.

За документами, ворожий підрозділ мав здійснити висадку великого десантного корабля «Орськ» в районі населеного пункту Степанівка-1 та взаємодіяти з 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ.

На зображенні може бути: карта

Разом ці сили планували взяти під контроль місто Мелітополь. В Міноборони закликають не вірити брехні російських військових про те, що вони їхали на навчання. До війни ретельно готувались.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ оприлюднила секретні документи росіян, яких українці розбомбили під Гостомелем (фото)