Плавець Романчук здобув для України першу срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо
Getty Images

Український плавець Михайло Романчук здобув срібну медаль на Олімпіаді-2020 у фіналі запливу чоловіків на 1,5 тис. м вільним стилем.

«Золото» здобув американський плавець Роберт Фінке. Бронзову медаль завоював Флоріан Веллброк із Німеччини.

Окрім Романчука, у фіналі взяв участь українець Сергій Фролов. Він фінішував восьмим.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук — 14:40:66. Від переможця він відстав всього на одну секунду!

Це перша срібна медаль для України на Олімпійських іграх в Токіо. Раніше українські спортсмени здобули п'ять бронзових нагород.

До цього Михайло Романчук уже виграв на цій Олімпіаді бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем і встановив олімпійський рекорд.