Поблизу Румунії затонув суховантаж з українцями на борту
Водный транспорт

Суховантаж з 13 членами екіпажу на борту затонув у Чорному морі. Двоє людей загинули, повідомляє румунський портал Hotnews.ro.

Корабель під прапором Коморських островів вийшов з російського порту Ростов-на-Дону і прямував до румунського порту Констанца.

Grup Servicii Petroliere, яка бере участь у рятувальній операції, підтвердив інформацію про катастрофу.

Екіпаж корабля Volgo Balt 179 складався з 13 осіб, 12 чоловіків та жінки, усі вони є громадянами України. За повідомленням Grup Servicii Petroliere, нині врятовали 10 людей, які перебувають у лікарні корабля GSP Falcon і отримують необхідну допомогу.

Одного члена екіпажу поки не знайшли, рятувальна операція триває.

Загальна вантажопідйомність судна становила 3500 тонн, довжина — 114 м, повідомляє vesselfinder.com. Volgo Balt 179 побудовали в 1973 році.

Перша інформація, яку порталу News.ro надали представники румунського Агентства з порятунку людського життя в морі (ARSVOM), вказувала на те, що корабель є російським. Представники ARSVOM заявили, що корабель затонув у Чорному морі, приблизно за 70 морських миль від порту Констанца. На місце події відправили корабель «Артеміда», що належить ARSVOM.

За даними ARSVOM, у цьому районі море бурхливе. Рятувальники працювали в умовах, коли хвилі піднімалися на чотири метри, пориви вітру — до 50 км / годину.

Нагадаємо, 17 січня у Чорному морі біля берегів турецької провінції Бартин зазнав аварії та потонув такий же суховантаж Arvin класу «Волга-Балт» (ріка-море). Судно йшло під прапором Палау й належало українській компанії Arvin Shipping LTD.

Таємниця краху «Титаніка». Американські вчені припускають, що лайнер потонув через космічну погоду