404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Побороти ожиріння. З кас британських супермаркетів приберуть шоколадки і газовану воду
Pixabay

У супермаркетах на стійках біля кас заборонять розміщувати газовану воду, цукерки, шоколадні батончики та інші солодощі. Співробітники закладів приберуть з прохідних місць шкідливі для здоров'я продукти в рамках акцій «Купи один — отримай інший в подарунок». У такий незвичний спосіб в країні боротимуться з ожирінням.

Про це повідомляє The Guardian.

Заборона поширюватиметься й на інші точки в магазинах: при вході і в кінцях проходів. Уряд хоче заборонити публікувати рекламні посилання на шкідливі продукти. Ресторанам не дозволятимуть пропонувати гостям необмежену кількість солодких напоїв.

Нові правила влада Великобританії введе у 2022 році.

Британські ЗМІ пишуть, що уряд заборонить проводити акції тільки у великих магазинах, де працюють від 50 осіб. Обмеження діятимуть для магазинів площею не менше 185 кв. м., окрім спеціалізованих кондитерських.

Довідка

У число заборонених продуктів увійдуть шоколадки, цукерки, чіпси, газована вода, солодкі молочні та соковмісні напої, торти, тістечка і пудинги, печиво, готові сніданки, йогурти з цукром і добавками, піца, а також готова їжа.

Раніше прем’єр-міністр країни Борис Джонсон запустив кампанію «Поліпшення здоров’я», в оригіналі — Better Health. У рамках програми в країні розширять мережу велосипедних прокатів і велосипедних доріжок.

Джонсон заборонив рекламу нездорової їжі по телебаченню до 21:00 години. А ресторани і закусочні зобов’язані поруч з ціною за кожну страву писати її калорійність.

Google запускає на телефонах з Android додаток для дослідження здоров’я