Подружжя, яке погрожувало зброєю протестувальникам Black Lives Matter, оштрафували
Twitter / Georgia Stein

Американські адвокати Марк і Патрісія Макклоскі  в червні 2020-го направляли зброю на протестувальників Black Lives Matter біля свого будинку в Сент-Луїсі і були зняті на камеру. Вони визнали себе винними у вчиненні правопорушення.

Про це повідомляє BBC.

Кадри з подружжям швидко поширилися в соцмережах. Їх представили на Національному з’їзді Республіканської партії США. На знімках чоловік тримає в руках гвинтівку, а його дружина — пістолет. Восени пара використовувала одну з фотографій, щоб надрукувати вітальні листівки. Вони проігнорували закон про авторське право.

63-річний Марк Макклоскі визнав себе винним у нападі четвертого ступеня. Його оштрафували на $750. Його ж 61-річну дружину звинуватили в переслідуванні і зобов’язали сплатити $2 тис.

«Я б зробив це знову. Якщо до мене наближається натовп, я зроблю все, що в моїх силах, щоб піддати учасників загрозі фізичних травм, тому що це утримало протестувальників від руйнування мого будинку і заподіяння шкоди моїй родині», — заявив Макклоскі.

Якби пару визнали винною у скоєнні кримінального злочину, Марк і Патрісія Макклоскі могли б отримати тюремний термін до чотирьох років.

Прокурор описав протестувальників як расово змішану мирну групу, до якої входили жінки і діти, — немає ніяких доказів того, що прихильники Black Lives Matter були озброєні. Демонстранти проходили повз особняк Макклоскі, вартістю понад $1 млн, дорогою до будинку мера Сент-Луїса. Акція протесту відбулася через кілька тижнів після смерті Джорджа Флойда.