Польща запроваджує обов'язковий карантин для українців, окрім щеплених зареєстрованими в ЄС вакцинами

Польща з опівночі 24 червня запровадила обов’язковий 10-денний карантин для людей, які в'їжджатимуть до країни з-за меж Шенгенської зони. Зокрема з України.

Про це під час пресконференції 23 червня повідомив Вальдемар Краска, заступник глави Міністерства охорони здоров'я Польщі.

«Ми відновлюємо карантин для прибулих із-за кордону. Він буде обов’язковим для приїжджих із країн, які не входять до Шенгенської зони й не належать до простору ЄС», — заявив Краска.

Але уточнив, що від ізоляції можуть звільнити після 7 днів карантину в разі отримання негативного тесту на COVID-19.

Водночас можливості звільнитися від карантину внаслідок негативного тесту на коронавірус, зробленого впродовж 48-ми годин після перетину польського кордону, тепер не буде.

Сидіти на карантині не доведеться людям, які повністю вакциновані проти коронавірусу, а також дітям до 12 років, які перебувають під наглядом вакцинованих батьків.

Краска повідомив, що такі обмеження мають уберегти поляків від нових, більш заразних штамів коронавірусу, зокрема штаму «Дельта».

Вчора Польща оголосила, що посилює правила карантину для мандрівників з Британії через побоювання з приводу варіанту «Дельта», який вперше був виявлений в Індії.

Небезпечний штам коронавірусу «Дельта» вперше зафіксували в Україні — Данілов